Czy to on stoi za brutalnym atakiem na wędkarza? Żona poszkodowanego spod Gorzowa prosi o pomoc

i

Autor: Shutterstock; KMP w Gorzowie Wlkp. Kto stoi za atakiem na wędkarza, do którego doszło w Wojcieszycach pod Gorzowem Wielkopolskim?

Trwają poszukiwania

Czy to on stoi za brutalnym atakiem na wędkarza? Żona poszkodowanego spod Gorzowa prosi o pomoc

2022-11-29 12:47

Kto stoi za atakiem na wędkarza, do którego doszło w Wojcieszycach pod Gorzowem Wielkopolskim? Poszkodowany miał zostać raniony nożem, choć napastnik prawdopodobnie używał też butelki. Według ustaleń policji związek ze sprawą może mieć widoczny na zdjęciu mężczyzna. Na razie nie udało się go znaleźć, dlatego żona wędkarza apeluje do innych osób o pomoc.

Czy to on stoi za brutalnym atakiem na wędkarza? Żona poszkodowanego spod Gorzowa prosi o pomoc

Nie udało się odnaleźć sprawcy ataku na wędkarza nad jeziorem Wojcieszyce pod Gorzowem Wielkopolskim - informuje Gorzowianin.com. Do zdarzenia doszło 20 sierpnia br. po godz. 19. Poszkodowany mężczyzna twierdzi, że napastnik rzucił się na niego z butelką, a następnie z nożem, doprowadzając u niego do ran ciętych głowy. Prowadząca postępowanie policja w Gorzowie Wielkopolskim nie ujawnia przebiegu zdarzenia, dodając tylko, że dotyczy ono kierowania gróźb i uszkodzenia ciała. Mundurowi cały czas poszukują agresora, który może mieć związek z atakiem na wędkarza, ale mimo dotychczasowych działań nie udało się go znaleźć, dlatego o pomoc w nagłośnieniu sprawy prosi również pani Marta, żona rannego.

- Policja umorzyła postępowanie z uwagi na niewykrycie sprawcy. Nie udało się im ustalić, kim jest ten mężczyzna. Dlatego proszę o pomoc i upublicznienie wizerunku mężczyzny jeszcze raz - pisze mówi portalowi Gorzowianin.com kobieta.

Policja z Gorzowa podaje rysopis poszukiwanego

Na stronie policji w Gorzowie Wielkopolskim nadal widnieje informacja o poszukiwaniach mężczyzny, który może mieć związek z atakiem na wędkarza, gdzie znajduje się m.in. jego rysopis.

- Mężczyzna ma około 40-50 lat, wzrost 195 centymetrów, włosy krótkie, jasne. W dniu zdarzenia ubrany był w szare spodnie dresowe, bluzę czarną z szarymi rękawami, buty ciemne. Prokurator zarządził, by upublicznić wizerunek osoby poszukiwanej przez policjantów. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub zna jego miejsce przebywania proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami pod numerem telefonu 47 791 23 11 lub 112 - podają mundurowi.

Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Sanocki dziennikarz Marek Pomykała zginął z rąk policjanta Tadeusza P?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają