Do 5 lat więzienia grozi gorzowiance, która pijana opiekowała się dziećmi [AUDIO]

2020-01-14 15:44
niemowlak
Autor: Alicia Zinn/pexels.com zdjęcie ilustracyjne

29-latka usłyszała zarzut narażenia życia lub zdrowia. Ledwo trzymała się na nogach, a wraz z nią w mieszkaniu przebywały jej małe dzieci. Po interwencji, maluchy trafiły pod opiekę babci. Kobieta po przesłuchaniu wróciła do domu.

Kobieta w poniedziałek (14.01) w jednym z mieszkań przy ul. Pomorskiej w Gorzowie będąc naga i w stanie upojenia alkoholowego opiekowała się trzymiesięcznym i dwuletnim dzieckiem. Mundurowi otrzymali zgłoszenie.

- Nieszczęścia udało się uniknąć dzięki szybkiej interwencji służb - mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji:

Policjantom, którzy przyjechali na interwencję nikt nie otworzył drzwi. Z mieszkania dobiegały głosy płaczących dzieci i tłuczonego szkła. Mundurowi wezwali strażaków, którzy pomogli w sforsowaniu drzwi. Okazało się, że w mieszkaniu jest nietrzeźwa 29-latka, która ledwo stała na nogach oraz jej dwójka dzieci. Jeden z funkcjonariuszy nawet przewinął niemowlaka.

Przypomnijmy- dzieci trafiły pod opiekę babci. Natomiast kobietę przewieziono do szpitala, gdzie podczas badania okazało się, że ma 4 promile alkoholu w organiźmie. Po przesłuchaniu 29-latkę zwolniono do domu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE