słubice pijany tir

i

Autor: materiały Lubuska Policja Za kierownicą tira siedział pijany 51-latek.

Drzecin/Słubice: Omal nie wypadł z kabiny podczas policyjnej kontroli!

2020-12-17 17:24

51-letni kierowca tira zagrażał na drodze innym użytkownikom. Miał w organiźmie 2,5 promila alkoholu! Obywatel Ukrainy, na szczęście, został zatrzymany. Grozi mu do 2 lat więzienia. Do zdarzenia doszło we wtorek (15.12) w Drzecinie.

Nieodpowiedzialnego i niebezpiecznego 51-latka ujęto dzięki jednemu z kierowców. To on zaalarmował policję, opisał ciężarówkę i w którym kierunku się porusza. Zaniepokoiła go nierówna jazda kierowcy.

Podejrzenia potwierdziły się. Mundurowi niedługą chwilę po zgłoszeniu odnaleźli tira w okolicach Drzecina, gmina Słubice. Jego kierowca wyglądał i czuł się nie najlepiej. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila! Pojazd został zarekwirowany i trafił na parking.

51-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Przedstawiono mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości, za co grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE