Electro-pop wieczorową porą w Gorzowie. W planach gwiazdy!

2020-08-07 23:20 Kły
Gorzów rebeka
Autor: Radek Oliwa/flickr.com Iwona Skwarek założycielka Rebeki.

Cykl "Miej czas na koncerty" to znani artyści w sierpniowe soboty na scenie gorzowskiego amfiteatru. Pojawią się zespoły i wokaliści, a do tego różnorodna stylistyka muzyczna.

Jeżeli nie macie planów urlopowych albo z jakiś innych względów zostajecie w mieście, możecie wybrać się na występy takich gwiazd jak Kayah czy Maria Peszek. Jednak zanim pojawią się w Gorzowie, w sobotę (8.08) duet o tajemniczej nazwie Rebeka.

Skład dwuosobowy- Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny pochodzą z Poznania. W swoich utworach wykorzystują instrumenty rockowe i elektroniczne. Jednak, jak podkreślają w wywiadach, w ich piosenkach najważniejsze są emocje. Ich muzyka kojarzy się z latami 80-tymi i takimi zespołami jak: New Order, Depeche Mode czy Ultrwavox. Koncert o godz. 21.

Gorzów peszek
Autor: chorus/flickr.com Maria Peszek zakończy cykl koncertów w amfiteatrze.

W sierpniowych planach jest jeszcze występ Meli Koteluk, lubuszanki pochodzącej z Sulechowa (22.08). Przed gorzowską widownią zaśpiewa Kayah (29.08). Koncertowy cykl zakończy 5 września ekscentryczna Maria Peszek.

Bilety na imprezy dostępne są tylko na stronie abilet.pl Zanim wybierzecie się na koncert trzeba zapoznać się z regulaminem i zachować środki ostrożności związane z koronawirusem.