Fani żużla mogą zdobyć bilety na Grand Prix w Gorzowie

2020-08-14 22:46 Kły
gorzów stal gp1
Autor: facebook.com/StalGorzow1947 W sobotę na Jancarzu kolejne emocje.

W sobotę (15.08) rusza sprzedaż wejściówek na imprezę, która cieszy się zainteresowaniem fanów czarnego sportu. W Gorzowie odbędą się dwie rundy. By znaleźć się na trybunach trzeba skorzystać ze stron internetowych. Których?

Ceny biletów już są znane na gorzowskie rundy GP. Miejsca najbliżej położone całego widowiska są w tegorocznej edycji droższe niż w poprzednich latach. Jednak zagorzałych kibiców czekają promocyjne oferty. Chodzi o posiadaczy karnetów na ligowe mecze Stali Gorzów. To właśnie do nich skierowana jest tzw. zamknięta sprzedaż.

Ci fani speedway'a będą mogli nabyć wejściówki o 10 złotych taniej. Liczy się szybkość, bo sprzedaż zakończy się już w poniedziałek (17.08). Natomiast od wtorku (18.08) w akcję będzie mógł się włączyć każdy chętny. Bilety dostać będzie można na stronach kupbilet.pl oraz stal.kupbilety.pl. Do wyboru jest także opcja osobista czyli pojawienie się w sklepie kibica przy stadionie Jancarza oraz w punktach sieci Empik.

gorzów stal gp2
Autor: facebook.com/StalGorzow1947 Emocji z pewnością nie zabraknie.

Liczba wejściówek jest ograniczona ze względu na koronawirusa. Na gorzowski stadion może wejść 7,5 tysiąca osób.  Być może, jeżeli to będzie możliwe, dorzucone zostaną miejsca stojące - około tysiąca. Jednak w tym przypadku sprawdza się maksyma- kto pierwszy, ten lepszy. Żużlową rywalizację Grand Prix zaplanowano na 11 i 12 września.