Gorzów: Coraz więcej boisk dla wielbicieli siatkówki plażowej

2020-06-06 13:00 em
Gorzów siatkówka plażowa
Autor: coola Rozrasta się siatkarski kompleks przy Kukule.

Rozrasta się kompleks przy Kukule. Powstały tam kolejne boiska dla wielbicieli przebijania piłki przez siatkę na piasku. - Pieniądze przekazało miasto, dołożyli sponsorzy i mamy trzy kolejne boiska - opowiada Wojciech Łazowski, animator i miłośnik plażówki.

Przy Kukule powstały trzy kolejne place do gry. - Jest świeży piasek, równy, słupki. Tylko rozwiesić siatkę i grać - zaprasza Wojciech Łazowski. 20 tysięcy na przygotowanie boisk przekazano z budżetu miasta, dołożyli się prywatni darczyńcy i udał się zorganizować kolejne miejsca do grania.

Gorzów siatkówka plażowa
Autor: coola Boiska są dostępne dla wszystkich zainteresowanych.


Kompleks wzbogacił się także o oświetlenie. Lampy pojawiły się przy głównym boisku. Teraz będzie można na nim grac nawet gdy zrobi się ciemniej. Wielbiciele siatkówki plażowe przy Kukule spotykają się już od dłuższego czasu.

Na boiskach obecnie trenują siatkarze SKS Atak, ale z boisk każdy może skorzystać. Trzeba się jedynie wcześniej umówić. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 538 325 890.

Jeszcze w czerwcu ma wznowić rozgrywki gorzowska amatorska liga siatkówki plażowej. Czekamy na szczegóły i do tematu będziemy wracać.