Gorzów: Kolejne lokale do remontu! Co zrobić by szybciej się wprowadzić?

2020-10-21 5:30 em
Gorzów magistrat
Autor: SG Urząd Miasta Gorzowa

To już kolejna pula mieszkań komunalnych, które można dostać szybciej jeżeli zdecydujemy się na ich odnowienie. Tym razem urzędnicy przygotowali 30 lokali. Mogą się o nie starać osoby, które czekają na zamianę lub przydział lokalu.

Zasada jest prosta. Remontujemy mieszkanie i dzięki temu możemy się do niego wprowadzić nie czekając na przydział. O 30 lokali mogą się ubiegać gorzowianie, którzy są na liście oczekujących na zamianę mieszkania oraz te, które są umieszczone na liście przydziału komunalnych lokali na rok 2020.

- To warunek konieczny. Zainteresowani muszą zgłosić się do Wydziału Spraw Społecznych - mówi Wiesław Ciepiela z gorzowskiego magistratu. Tam też można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące mieszkań przeznaczonych do remontu. Wnioski można składać do 26. października w - przypomnijmy - Wydziale Spraw Społecznych przy ulicy Teatralnej.

To już kolejna pula lokali, które mogą wyremontować gorzowianie by wcześniej dostać swoje mieszkanie. W lipcu urzędnicy przygotowali 15 takich mieszkań, chętnych było dwa razy tyle.