Gorzów: Stilon z outsiderem, a Warta z rewelacją ligi. Zbliżają się kolejne mecze

2019-11-08 19:21 Magdalena Pawłowska
Paweł Posmyk
Autor: Archiwum

Niebiesko-biali podejmą w 15. kolejce piłkarskiej IV ligi ostatnią w tabeli Tęczę Krosno Odrzańskie. Warciarze z kolei udadzą się na wyjazdowy pojedynek ze Spójnią Ośno Lubuskie.

Zdecydowanie łatwiej o wygraną będzie miał Stilon Gorzów Prosupport, chociaż, jak zapowiada szkoleniowiec zespołu: nie zamierzają lekceważyć rywala.

- Jeżeli chodzi o ekipę Tęczy to zdajemy sobie sprawę, że zamyka tabelę ligową, ale jest to też drużyna, która w wielu opiniach jest chwalona za swoją odważną grę. To bardzo ambitny, młody zespół, prowadzony przez doświadczonego szkoleniowca, dlatego spodziewamy się, że będą się chcieli pokazać z jak najlepszej strony - przyznał Kamil Michniewicz, trener Stilonu.

Stilon, z dorobkiem 31 punktów, jest wiceliderem tabeli. Niebiesko-biali tracą sześć punktów do lidera... którym jest druga gorzowska drużyna, czyli Warta. Granatowo-bordowi mają przewagę sześciu punktów, ale rozegrali o jeden mecz więcej.

Warciarze na boisko w Ośnie Lubuskim wybiegną w sobotę (09.11) o godzinie 11:00. Trzy godziny później swój mecz rozegra Stilon. Przypomnijmy niebiesko-biali na stadionie przy ul. Olimpijskiej podejmą Tęczę Krosno Odrzańskie.