Gorzów: To będzie widać, słychać i... Filary mocno się zmienią. W klubie trwa remont

2020-12-03 9:39 em
Gorzów filary
Autor: sg Jazz Club Pod Filarami.

Kultowy Jazz Club Pod Filarami obchodził w tym roku 40-lecie funkcjonowania. Miało być świątecznie, koncertowo, ale przydarzyła się... pandemia. Bogusław Dziekański, szef kultowego klub rąk nie załamuje. Szykuje się do jubileuszu 40+1 i zmienia klub.

Filary to kultowy gorzowski klub znany w całej Polsce. Niezapomniane koncerty, Mała Akademia Jazzu to tylko niektóre rzeczy, które sprawiły, że populrane Filary stały się miejscem legendarnym.

To miał być szczególny rok dla klubu. Z okazji 40-lecia udało się nagrać płytę, ale wiele planów z powodu pandemii nie udało się zrealizować. Bogusław Dziekański, szef Filarów szykuje się już do kolejnego roku działalności i chce aby w klubie muzykę było jeszcze lepiej słychać, a koncerty przyjemniej oglądać.

Jazz Club ma pieniądze na zakup nowego nagłośnienia. 50 tysięcy złotych wystarczy by kupić nowe nagłośnienie. Pojawią się także nowe światła i telewizory.

Klub został odmalowany, a zapusty sprzęt naprawiony albo wymieniony. Efekty będziemy mogli zobaczyć... jak skończy się pandemia. Dziekański wierzy, że już na wiosnę przyszłego roku.