Gorzów: Zakurzone skarby na wyprzedaży! Sąsiedzka giełda na osiedlu Sady i na Piaskach

2020-09-19 6:59 em
Gorzów Piaski
Autor: mz Na Piaskach spotkanie na skwerze przy Kazimierza Wielkiego.

To będzie świetna okazja by lepiej poznać sąsiadów a przy okazji nabyć coś okazyjnie. Nie od dziś wiadomo, że garaże i piwnice czasami skrywają "bezcenne" skarby. Bywa, że czasami rzeczy są więcej warte niż nam się wydaje. W sobotę na osiedlu Sady i na Piaskach sąsiedzkie wyprzedaże. A na deser, na Piaskach kino plenerowe.

Na Sadach swoje piwniczne i garażowe rzeczy bezużyteczne trzeba zatargać na ulicę Niepodległości i Legionów Polskich. Giełda rusza o godzinie 15.30.

Nie zabraknie także kawy, muzyki i edukacyjnych zabaw związanych z ekologią. Więcej szczegółów znajdziecie na profilu organizatorów czyli grupy GorzówToMy.

Spotkanie na osiedlu Piaski zaczyna się o godzinie 16.00. Mieszkańcy spotykają się zielonym skwerze przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Tutaj organizatorzy zapewniają stoły aby swoje "starocie" lepiej wyeksponować. Trzeba się jednak wcześniej zapisać na profilu Dzieje się na Piaskach lub zadzwonić pod numer 601 880 072.

Na Piaskach gdy handlowe "emocje" opadną zaplanowano pokaz plenerowego kina. Będą dwa filmy - dla młodszych i starszych. Przyjść może każdy, będą leżaki warto jednak zaopatrzyć się w jakiś koc.