​Gorzowskie koszykarki przegrywają po raz drugi w Basket Lidze Kobiet

2019-10-13 20:56 Wojciech Hańczuk
Kosz Gorzów
Autor: mazinio Nasz zespół cały czas musi pracować nad zgraniem.

POLSKASTREFAINWESTYCJI ENEA poległa w Lublinie z Pszczółkami 85 do 90. Nasz zawodniczki miały duże problemy ze zdobywaniem punktów, źle funkcjonowała także defensywa. Mimo tego w ostatnie kwarcie doprowadziły do remisu ale końcówka meczu należała do gospodyń.

Mecz ustawiła pierwsza kwarta spotkania. Akademiczki zagrały bardzo nieskutecznie i przegrały 16 do 24. W kolejnych częściach mecz się wyrównał i gorzowianki odrobiły straty. W IV kwarcie był remis ale na więcej gospodynie nie pozwoliły. To zawodniczki Pszczółek lepiej punktowały w decydujących momentach.

Kosz Gorzów
Autor: mazinio Copper - najskuteczniejsza zawodniczka gorzowskiej drużyny. Tym razem jej punkty nie pomogły.

Kolejny mecz słabo w naszej drużynie wyglądała gra w defensywie - tracąc tyle punktów, trudno wygrywać mecze. Gorzowianki także dużo częściej niż rywalki nie trafiały do kosza. 40 procentowa skuteczność w rzutach z gry naszej drużyny to bardzo mało zwłaszcza, że lublinianki trafiały częściej niż co drugi rzut.

Najskuteczniejszą zawodniczką w naszej ekipie była Copper, która zdobyła 25 punktów, 16 oczek zdobyła Juskaite, 15 Prezelj, 14 Green, 10 Maiga i 5 Dźwigalska.