Jest PRĄD, można rywalizować na gorzowskim torze. Rodzielnia naprawiona!

2020-08-06 17:26 Kły
Gorzów Stal rozdzielnia
Autor: OSiR Gorzów Sprawna rozdzielnia prądu na gorzowskim stadionie.

Trwają odbiory nowej instalacji elektrycznej na stadionie Jancarza. Wszystko wskazuje na pozytywne zakończenie sprawy. Gorzowscy żużlowcy będą mogli się ścigać wieczorową porą na oświetlonym obiekcie. Remont kosztował 90 tysięcy złotych.

Nieco ponad miesiąc trwały prace nad spaloną rozdzielnią elektryczną na gorzowskim stadionie żużlowym przy Śląskiej. W końcu zawodnicy i kibice doczekali się pojedynków na własnym obiekcie. Mecz z Włókniarzem Częstochowa, który został przerwany z powodu pożaru, odbędzie się w poniedziałek (10.08). Wcześniej, bo w niedzielę (9.08) starcie z Motorem Lublin.

- Wszystkie obwody zostały podłączone, oświetlenie wróciło na koronę stadionu. Całość na ten moment działa. Przeprowadzamy próby generalne w celu odebrania inwestycji. Gdy pojawi się pieczątka, ten rozdział rozdzielni przejdzie do historii - mówi Włodzimierz Rój, dyrektor OSIR-u, zarządca obiektu.

Gorzów Stal światła
Autor: facebook.com/StalGorzów1947 Oświetlenie na obiekcie działa.

Zawodnicy i fani żużla szykują się do ligowego spotkania. Na naprawę rozdzielni prądu wydano 90 tysięcy złotych- klub wyłożył 30 tysięcy, pozostałą kwotę Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Przypomnijmy- pożar miał miejsce 3 lipca podczas pojedynku z Częstochową. Po 10 biegu przerwano go, a PGE Ekstraliga zadecydowała o powtórce.