ratusz

i

Autor: Dariusz Dutkiewicz Magistrat otoczyły kordonem wozy strażackie

Międzyrzecz: Alarm! Śmiertelny gaz sarin znajduje się w magistracie

2020-09-17 14:47

Po odebraniu ostrzeżenia natychmiast ewakuowano pracowników i petentów. I to zarówno z ratusza, jak i sąsiedniej kamienicy, gdzie znajdują się także wydziały urzędu. Na miejscu pojawiły się zastępy strażaków, policja, a wkrótce dołączył też patrol chemiczny. Przez dwie godziny sprawdzano każde pomieszczenie. Teraz policja sprawdzi, komu zebrało się na tak idiotyczny żart.

Przed południem urzędnicy odebrali mail, iż w magistracie znajduje się pojemnik z sarinem. To śmiertelnie niebezpieczny gaz bojowy, więc sprawy nie zbagatelizowano. Tym bardziej, że z reguły fałszywe alarmy dotyczą bomb, ale sarin... Tego strażacy jeszcze nie przerabiali. Oczywiście ewakuowano urzędników, no i petentów.

ratusz

i

Autor: Dariusz Dutkiewicz Wozy straży przed magistratem były zaskoczeniem

Kiedy druhowie i policjanci okrążyli teren do akcji weszli ,,chemicy'' z patrolu chemicznego. Sprawdzili wszystko, ale gazu, przynajmniej sarinu, nie było. Z Gorzowa przybył też burmistrz Remigiusz Lorenc. - Byłem załatwiać pieniądze dla gminy, a tutaj taka sytuacja - stwierdził. Wkrótce urzędnicy rozpoczęli normalną pracę. Strażacy odjechali, za to akcji ruszyli śledczy, którzy pewnie szybko namierzą fałszywego bomber, a raczej gazomana.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany