Na boisko i do bramki! Kolejny turniej w pilkę nożną w Gorzowie

2019-08-13 14:47 Magdalena Pawłowska
Piłka nożna
Autor: 7721622 / pixabay,com

Już na jutro gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował kolejne rozgrywki w piłkę nożną. przypomnijmy: to wakacyjna propozycja OSiRu dla dzieci i młodzieży. Przez kilka godzin wszyscy chętni będą mogli spędzić czas aktywnie, na boisku, kopiąc w piłkę.

Już jutro, tj. w środę, odbędzie się turniej piłki nożnej szkół podstawowych. Pograć może każdy, bez względu na wiek i umiejętności.

- Warto skorzystać z tej propozycji. Myślę, że jest to dobry sposób na spędzenie czasu wolnego jeżeli ktoś nie ma pomysłu, albo nie ma możliwości wyjazdu w teren. Sam uczestniczyłem kiedyś w wakacyjnych zabawach organizowanych przez OSiR i bardzo dobrze się bawiłem. Wiemy, że teraz każdy lubi spędzać czas przed komputerem czy telewizorem, natomiast myślę, że najlepiej byłoby go spędzić aktywnie, w ruchu, na świeżym powietrzu - zachęca Paweł Jurek z OSiRu.

Turniej w piłkę nożną szkół podstawowych odbędzie się już jutro na boisku Szkoły Podstawowej nr 4, przy ulicy Kobylogórskiej. Start godzina 10.00. Udział bezpłatny, nie są tez potrzebne wcześniejsze zapisy.