Taśma policyjna

i

Autor: Grzegorz Kluczyński

Tragedia

Nieoficjalnie: Tragiczne wieści w sprawie postrzelonego policjanta. Komenda odmawia komentarza

2023-05-15 15:30

Według nieoficjalnych informacji - podawanych przez PAP i portal gorzowianin.com - nie żyje policjant, który w poniedziałek, 15 maja w Komendzie Wojewódzkiej Policji miał postrzelić się w głowę. Ranny mężczyzna w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala. Doniesień o jego śmierci nie potwierdza ani policja, ani prokuratura. Śledczy odmawiają komentarza ze względu na dobro prowadzonego postępowania.

Nieoficjalnie: Tragiczne wieści dotyczące ciężko rannego policjanta. Śledczy odmawiają komentarza

Polska Agencja Prasowa oraz portal gorzowianin.com podają nieoficjalnie, że nie żyje ciężko ranny w wyniku postrzału policjant z Komedy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Tych doniesień nie potwierdzają śledczy. Rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. podinsp. Marcin Maludy oraz rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gorzowie Wlkp. Łukasz Gospodarek nie udzielają informacji i komentarza w tej sprawie, wskazując, że nadal wymaga tego dobro postępowania

Do dramatycznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 maja około godz. 7.00. W wyniku postrzału w głowę funkcjonariusz doznał ciężkich obrażeń i został przetransportowany śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Gorzowianin.com podaje nieoficjalnie, że policjant miał 37-lat i był funkcjonariuszem gorzowskiego wydziału Biura Spraw Wewnętrznych Policji mieszczącego się w komendzie wojewódzkiej.

Sonda
Czy praca w policji jest niebezpieczna?
Nieprzebrany tłum na cmentarzu w Częstochowie żegnał Kamilka
Nasi Partnerzy polecają