Płonąca ciężarówka na S3 pod Międzyrzeczem. Kierowca trafił do szpitala [AKTUALIZACJA]

2022-05-08 17:26
Płonąca ciężarówka na S3 pod Międzyrzecem. Kierowca trafił do szpitala
Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Płonąca ciężarówka na S3 pod Międzyrzecem. Kierowca trafił do szpitala

Kierowca ciężarówki został zabrany do szpitala, po tym, jak jego samochód zaczął płonąć na trasie! Do groźnego zdarzenia doszło w niedzielne (8.05) popołudnie na S3 pod Międzyrzeczem. Na obwodnicy miasta (między węzłami Międzyrzecz Zachód a Międzyrzecz Południe) gigantyczne utrudnienia dla kierowców, które mogą potrwać kilka godzin! Co tam się stało?

AKTUALIZACJA: godz. 17.00

Jak podaje PAP, po pożarze ciężarówki policja częściowo przywróciła ruch na jezdni S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. niedaleko Międzyrzecza (woj. lubuskie). Obywa się on pasem szybkim – poinformował dyżurny PID zielonogórskiego oddziału GDDKiA.

Wcześniej informowaliśmy:

W niedzielne popołudnie GDDKiA informuje o pożarze ciężarówki pod Międzyrzeczem (woj. lubuskie). Kierowca trafił do szpitala, a groźne, niecodzienne zdarzenie, spowodowało potężne problemy dla kierowców – trasa S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest zablokowana.

Kierowca pojazdu został zabrany do szpitala – informuje Polska Agencja Prasowa. Na kierowców chcących przejechać obok Międzyrzecza czekają potężne utrudnienia. Po wypadku trasa między węzłami Międzyrzecz Zachód a Międzyrzecz Południe jest zablokowana. Utrudnienia – jak podaje GDDKiA – mogą potrwać kilka godzin. Policja zorganizowała objazdy.

Policjanci zorganizowali objazd przez Międzyrzecz – poinformował Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, cytowany przez PAP.

Sedno Sprawy - Piotr Muller

Szczegóły samego zdarzenia i pożaru nie są znane. Z komunikatu zielonogórskiego oddziału GDDKiA wynika, że do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 14.00 na 134. kilometrze S3. To jej odcinek między węzłami Międzyrzecz Zachód a Międzyrzecz Południe.

Według służby drogowej utrudnienia w ruchu związane z objazdem mogą potrwać około trzech godzin, do godz. 17.00. Do kierowców podróżujących w tamtym rejonie apelujemy o ostrożność.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE