Targ na Cichońskiego będzie zamknięty przez dwa tygodnie

i

Autor: Pexels/cc/pixabay.com Targ na Cichońskiego będzie zamknięty przez dwa tygodnie

Przez dwa tygodnie nie zrobimy tu zakupów. Targowisko nad Wartą idzie do remontu

2017-02-10 12:28

Miłośnicy kupowania na gorzowskim targu będą musieli zrobić zapasy na dwa tygodnie, bowiem po 10 latach targowisko przy Cichońskiego idzie do remontu.

Targowisko nad Wartą przy ul. Cichońskiego to jedyne takie miejsce w całym Gorzowie. Targ został przeniesiony w to miejsce 10 lat temu. Pierwszy raz od przeprowadzki targowisko przejdzie generalny remont, a koszty przebudowy zostaną pokryte z funduszu remontowego Stowarzyszenia Kupców Targowiskowych w Gorzowie.

Najważniejsze zmiany to nie tylko odświeżenie, ale i zmniejszenie targowiska. Kierownictwo planuje również udostępnić bezpłatnie kupcom stoiska do małego handlu - kwiaty, rękodzieło. Remont rusza już od poniedziałku i potrwa przynajmniej do końca lutego. Po zakończeniu prac planowane jest oficjalne otwarcie, a także festyn.

Czytaj także: Burzymy kolejne piece. W Gorzowie będzie czystsze powietrze

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają