Rower, deskorolka i hulajnoga pójdą w ruch! Zawody na skateparku w Gorzowie

2020-09-17 23:16 Kły
gorzów skatezawod1
Autor: Daniel Adamski/gorzow.pl w poprzednich zawodach chętnych nie brakowało.

To będzie trzydniowa rywalizacja miłośników ekstremalnych sportowych emocji. Każdy chętny może się zgłosić i wystartować. Konkurencji jest kilka, a zabawa gwarantowana. Pierwsze pokazy od piątku (18.09).

Park Kopernika będzie areną rozgrywek. To nie pierwsza taka impreza, a poprzednie cieszyły się zainteresowaniem. Swoimi umiejętnościami mogą pochwalić się uczestnicy w dwóch grupach: do 14 lat oraz powyżej 14 roku życia. Kategorii będzie cztery: rower BMX oraz MTB Dirt Street, deskorolka i hulajnoga wyczynowa. 

- Najlepszy przejazd czyli dany zawodnik pokazuje na co go stać, co potrafi. Najwyższy Bunny Hop, najwyższy Ollie czyli kto najwyżej podskoczy na swoim sprzęcie oraz Best Trick- wykonanie jednej najlepszej sztuczki - wyjaśnia Wojtek Pięta, organizator zawodów.

gorzów skatezawody2
Autor: Fragles Rywalizacja także na rowerach.

Będzie jeszcze tzw. game off czyli eliminacja za niewykonanie danego triku. Chętni powinni się zgłaszać przed zawodami o godz. 9. Rywalizacja  od piątku do niedzieli (20.09) w godzinach od 12 do 19. Wydarzenie odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego.