Sprawca ugodzenia nożem w Skwierzynie prawdopodobnie ujęty [ZDJĘCIA]

2020-09-16 11:25 Kły
skwierzyna nożem1
Autor: OSP Skwierzyna/facebok.com Śmigłowiec zabrał rannego.

Zatrzymano jedną osobę, która ma związek ze zranieniem 58-latka. Nie jest to jeszcze pewne, ponieważ mężczyzna musi wytrzeźwieć. Wtedy zostanie przesłuchany i podjęte zostaną kolejne kroki. Z kolei poszkodowany w stanie poważnym przebywa w szpitalu.

Do dramatycznego zdarzenia doszło we wtorek (15.09) wieczorem w Skwierzynie. Przed przed jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Piłsudskiego ranny został 58-letni mężczyzna. Śmigłowiec LPR zabrał go do  szpitala w Gorzowie.​ Mundurowi ujęli mężczyznę, który prawdopodobnie jest winny zdarzeniu.

Okoliczności tragedii ustala policja. Nieoficjalnie mówi się, że napastnik zaczepił 58-latka prosząc o papierosa. Gdy okazało się, że przechodzień go nie ma, wtedy miał go zaatakować i zdać cios nożem w klatkę piersiową. Po zajściu uciekł.

skwierzyna nożem2
Autor: Dariusz Dutkiewicz Śledczy zabezpieczyli ślady.

58-latkiem zajęło się pogotowie. Trafił on do szpitala w Gorzowie, jego stan jest poważny. Natomiast policja rozpoczęła poszukiwania sprawcy. Po kilku godzinach zatrzymano jedną osobę. Czy to ona raniła nożem będzie wiadomo po przesłuchaniu. Dojdzie do niego, gdy mężczyzna będzie trzeźwy.