Sulęcin: Mężczyzna zatrzymany za kradzież kosmetyków. Miał przy sobie... narkotyki

2020-12-15 13:54
Gorzów Policja
Autor: Materiały Prasowe KWP Gorzów. Policjanci zabezpieczyli też pół kilograma suszu.

32-latek z gminy Torzym dwa razy okradał sklep w Sulęcinie. Zatrzymał go ochroniarz. Podczas przeszukania jego samochodu odzyskano część towaru i znaleziono... marihuanę. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Mieszkaniec gminy Torzym w czasie weekendu wybrał się do Sulęcina na... świąteczne sprawunki. Upatrzonych kosmetyków - perfumy, kremy, szampony, balsamy - nie zamierzał jednak kupować. Kradzież zauważył ochroniarz i zatrzymał 32-latka.

Okazało się, że nie była to pierwsza złodziejska wizyta w sklepie. Wezwani policjanci w jego samochodzie znaleźli skradziony wcześniej towar. Był warty około 900 złotych. Spora jego część wróciła do sklepu, a mężczyzna odpowie za kradzieże. 

To nie koniec kłopotów 32-latka. W aucie znaleziono także marihuanę. Policjanci postanowili przeszukać jego mieszkanie. Tam zabezpieczono kolejną - tym razem dużo większą - partię suszu. W reklamówce było pół kilograma roślin. Wszystko wskazuje na to, że to substancja odurzająca, ale pewność będziemy mieli po badaniach laboratoryjnych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE