19-latek nie żyje, dwie osoby ranne! 18-latka z peugeota dachowała pod Kaliszem

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne - to bilans wypadku peugeota, do jakiego doszło w miejscowości Słowiki pod Kaliszem

Dramat pod Kaliszem

19-latek nie żyje, dwie osoby ranne! 18-latka z peugeota dachowała pod Kaliszem

2022-08-14 21:57

Jedna osoba nie żyje, dwie zostały ranne - to bilans wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Słowiki pod Kaliszem. W niedzielę, 14 sierpnia, ok. godz. 19.40, prowadząca peugeota wypadła z drogi wojewódzkiej nr 471 i dachowała. Z dziewczyną podróżowała czterech pasażerów w wieku: 19, 15, 17 i 20 lat. Pierwszy zginął na miejscu, a 15- i 20-latek zostali ranni.

19-latek nie żyje, dwie osoby ranne! 18-latka z peugeota dachowała pod Kaliszem

19-latek zginął w wypadku peugeota, do którego doszło w niedzielę, 14 sierpnia, pod Kaliszem - informuje PAP. Jak wstępnie podaje komisarz Monika Rataj z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, zdarzenie miało miejsce ok. godz. 19.44, w miejscowości Słowiki na drodze wojewódzkiej nr 431. Prowadząca peugeota 18-latka z nieznanych jak dotąd przyczyn zjechała najpierw na pobocze, a później dachowała. Z dziewczyną podróżowało jeszcze czterech pasażerów: 19-latek zginął na miejscu, 15- i 20-latek trafili z obrażeniami do szpitala, a żadnych poważniejszych ran nie odnieśli 17-latek ani kierująca autem - była trzeźwa. Wszyscy to mieszkańcy Kalisza lub powiatu kaliskiego. Mundurowi nadal wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, co robią pod nadzorem tamtejszej prokuratury.

Czytaj też: Wielkopolska: 19-letni motocyklista nie żyje. Tragiczny wypadek w powiecie słupeckim

Braniewo: Zginął razem z żoną i synkiem. Pogrzeb Piotra W. i jego rodziny
Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?