Przyszedł na komisariat i zachowywał się bardzo nerwowo. Prawda zszokowała policjantów

2021-04-15 13:26 Anna Gołata
Przyszedł na komisariat i zachowywał się bardzo nerwowo. Prawda zszokowała policjantów
Autor: KMP w Kaliszu Przyszedł na komisariat i zachowywał się bardzo nerwowo. Prawda zszokowała policjantów

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie zatrzymali 21-latka, który stawił się na komisariat w związku z obowiązkowym dozorem zarządzonym przez prokuratora. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie... narkotyki! Teraz mieszkaniec powiatu kaliskiego będzie się musiał gęsto tłumaczyć.

Tego w naszym regionie jeszcze nie było! 21-latek, który ma dozór policyjny, stawił się na komisariacie. Podczas legitymowania podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło dziwne, nerwowe zachowanie młodego mężczyzny.

ZOBACZ: Nie żyje Michał Wilczura. Radny z Ostrowa Wielkopolskiego był zakażony koronawirusem

- Mundurowi przypuszczali, że 21-latek mógł być pod wpływem środków odurzających. Pytanie o narkotyki wywołało niepokój u mieszkańca powiatu kaliskiego. Nietypowe zachowanie spowodowało, że funkcjonariusze postanowili przeszukać jego odzież - wyjaśnia rzeczni kaliskiej policji.

CZYTAJ TAKŻE: Rowerzysta przewrócił się na ulicę i zmarł! Nieszczęśliwy wypadek w Lesznie

Przeczucia okazały się uzasadnione! W jednej z kieszeni znaleźli portfel, wewnątrz którego znajdował się foliowy zwitek z zawartością białego proszku. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że była to amfetamina. Mężczyzna został zatrzymany. Ostatecznie 21-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet roku więzienia.

Jechał rozbitym renault ekspresówką