Rowerzysta przewrócił się na ulicę i zmarł! Nieszczęśliwy wypadek w Lesznie

2021-04-15 12:15 ago
Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe
Autor: Marek Zieliński/Super Express Rowerzysta przewrócił się na ulicę i zmarł! Nieszczęśliwy wypadek w Lesznie - zdjęcie ilustracyjne

Dramatyczne doniesienia z wielkopolskiego Leszna! Dziś (15 kwietnia) na skrzyżowaniu Hiszpańskiej i Unii Europejskiej zmarł mężczyzna. Jak wyjaśnia policja, leżącego rowerzystę znalazł przypadkowy kierowca. Poszkodowany mężczyzna nie dawał żadnych oznak życia. Niestety, przybyli na miejsce ratownicy stwierdzili zgon.

Do zdarzenia doszło dziś (15 kwietnia) około 9.00. Leżącego już mężczyznę zauważył przypadkowy świadek, który wyjaśnił, że poszkodowany leżał na jezdni, a obok niego rower. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe. Niestety życia rowerzysty nie udało się uratować.

ZOBACZ: Nie żyje Michał Wilczura. Radny z Ostrowa Wielkopolskiego był zakażony koronawirusem

- Wiemy, że jest to 71-letni mieszkaniec miasta. Na miejscu trwają czynności, które mają pomóc w ustaleniu okoliczności śmierci – mówi dziennikarzom portalu Leszno Nasze Miasto Monika Żymełka, rzecznik leszczyńskiej policji. Na razie nie wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Policja apeluje do osób, które były świadkami wypadku o zgłoszenie się na komisariat w Lesznie.

dr Jacek Nasiłowski: 1/3 testów na covid-19 daje fałszywy wynik [Super Raport]