Lato 2020 w Kaliszu. Przed nami niezapomniane koncerty, pikniki i festiwale! [PROGRAM]

2020-07-03 12:53 AGO
Lato 2020 w Kaliszu. Przed nami niezapomniane koncerty, pikniki i festiwale! [PROGRAM]
Autor: pixabay.com Lato 2020 w Kaliszu. Przed nami niezapomniane koncerty, pikniki i festiwale! [PROGRAM]

Jak co roku władze miasta przygotowały dla dużych i małych mieszkańców naszego miasta długą listę atrakcji! Podczas tegorocznych wakacji już dziś zapraszamy na koncerty, pikniki, wystawy i festiwale. Nie zabraknie również sportowych emocji. Szczegółowy program lata w Kaliszu znajdziecie poniżej!

Przed nami wakacje – czas wypoczynku dzieci i młodzieży. Tegoroczne lato będzie jednak zupełnie inne niż to, które dobrze znamy. Wszystko przez koronawirusa, który skutecznie uniemożliwia organizowanie pewnych przedsięwzięć. Mimo trudności, władze Kalisza opublikowały długą listę atrakcji, które w tym roku będą czekać na mieszkańców. Co będzie się działo w naszym mieście?

ZOBACZ: 10 propozycji, jak spędzić lato w Kaliszu i regionie [WAKACJE 2020]

Dzień Psa - bydgoszczanka opowiada o swoich jamnikach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na pewno XIII Festiwal Muzyczny Południowej Wielkopolski, organizowany przez Filharmonię Kaliską. Podczas czterech koncertów usłyszymy utwory m.in. Mozarta, Straussa i Haydna. Dodatkowo po raz 27. Kalisz stanie się sceną Międzynarodowego Festiwalu Artystycznych Działań Ulicznych La Strada. Warto także wspomnieć o sportowych emocjach, które z pewnością zagwarantują nam uczestnicy triathlonu.

Szczegółowy program wydarzeń znajdziecie TUTAJ

Większość wydarzeń odbędzie się w plenerze.