21-latek popisywał się na motocyklu. Zrobił to na oczach policjantów! Wszystko się nagrało

i

Autor: KMP Leszno 21-latek popisywał się na motocyklu. Zrobił to na oczach policjantów! Wszystko się nagrało

Nie było litości

Leszno. 21-latek popisywał się na motocyklu. Zrobił to na oczach policjantów! Wszystko się nagrało

2022-09-21 12:18

Młodość musi się wyszumieć. To powiedzenie często się sprawdza. Było tak w przypadku 21-letniego motocyklisty, który jednak przekroczył wszystkie granice. Nic dziwnego, że zajęła się nim policja, bowiem jego "popisy" zostały nagrane.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (18 września) w godzinach popołudniowych. Policjanci z Leszna patrolowali ulice miasta nieoznakowanym radiowozem. - Zjeżdżając z wiaduktu na ulicy Wilkowickiej w kierunku dzielnicy Zatorze przed pojazdem mundurowych jechał motocyklista. W pewnym momencie kierowca jednośladu stanął na motocyklu puszczając rękoma kierownicę pojazdu. Ten moment nagrała kamera policyjnego videorejestratora - mówi Monika Żymełka, oficer prasowa KMP w Lesznie. Zresztą nagranie z "popisu" motocyklisty możecie zobaczyć poniżej.

Szaleństwa na motocyklu

Policjanci zatrzymali kierującego motocyklem marki honda. - Okazał się nim 21-letni mieszkaniec gminy Lipno. Policjanci poinformowali nieodpowiedzialnego kierowcę, że swoim zachowaniem, przy utrudnionych dla kierowców warunkach pogodowych, z mniejszą przejrzystością powietrza, śliską nawierzchnią stworzył zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla siebie oraz innych uczestników ruchu - mówi Żymełka.

21-latek został ukarany przez policjantów mandatem w wysokości 2 tysięcy złotych i 10 punktami karnymi.