Leszno: Ten mężczyzna nie żyje. Kim był? Możesz pomóc

2021-05-17 12:01
Leszno: Ten mężczyzna nie żyje. Kim był? Możesz pomóc
Autor: KPP Leszno Leszno: Ten mężczyzna nie żyje. Kim był? Możesz pomóc

Na początku stycznia w miejscowości Kłoda (pow. leszczyński) odkryto zwłoki mężczyzny. Do tej pory nie ustalono jego tożsamości. W związku z tym policjanci proszą o pomoc. Rozpoznajecie tego mężczyznę?

16 stycznia 2021 roku na terenie jednej z posesji w Kłodzie w gminie Rydzyna znaleziono zwłoki mężczyzny w wieku z wyglądu 40-50 lat. Przy zwłokach nie ujawniono żadnych dokumentów, a więc policjanci rozpoczęli poszukiwania. Mundurowi z Leszna zwrócili się do Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji KGP o wykonanie retuszu rekonstrukcyjnego zdjęć z przeprowadzonych oględzin zwłok.

- W związku z powyższym leszczyńscy policjanci proszą wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub znają jego tożsamość - o kontakt w godzinach od 7.30 do 15.30 z sekretariatem Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego KMP w Lesznie pod nr telefonu 47 77 31 600 lub policjantem prowadzącym postępowanie mł. asp. Tomaszem Sterną pod numerem 47 77 31 699 - przekazali policjanci.

Mężczyzna był ubrany w ciemną kurtkę, spodnie jeansowe z przełożonym przez szlufki jasnozielonym paskiem, bluzę koloru niebieskiego z napisem „Enea Cup”, buty koloru brązowego, typu trekkingowego m-ki HI-TEC, czapkę zimową koloru czarnego z białym paskiem wokół głowy, rękawice koloru czarnego. Przy zwłokach znaleziono torbę podróżną koloru granatowego z białymi wstawkami z napisem „BUT Spółka Akcyjna”, wewnątrz której znajdowały się ubrania i kosmetyki osobiste.

Makabryczne odkrycie w Kamieniu Krajeńskim. Zwęglone zwłoki w aucie!