Mieszkaniec Wielkopolski wygrał wielką kasę. Potężny zastrzyk gotówki. I to, co miesiąc!

2021-10-15 12:22
Mieszkaniec Wielkopolski wygrał wielką kasę. Potężny zastrzyk gotówki. I to, co miesiąc!
Autor: Pixabay.com / ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE Mieszkaniec Wielkopolski wygrał wielką kasę. Potężny zastrzyk gotówki. I to, co miesiąc!

Żeby wygrać, trzeba grać - takie jest słynne powiedzenie dotyczące gier liczbowych. Wiele na to wskazuje, że do tej dewizy dostowoaał się mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego, który w ostatnich dniach wygrał wielkie pieniądze w jednym z losowań lotto.

W środowym losowaniu Ekstra Pensji padła główna wygrana. Szczęśliwiec będzie otrzymywał 5000 złotych miesięcznie przez kolejne 20 lat! Wygrany zakład został zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Starotargowej 5 w Ostrowie Wielkopolskim. - Warto dodać, że gracz zdał się na swoje szczęście i samodzielnie wytypował liczby, które 13 października przyniosły mu główną wygraną w Ekstra Pensji i pierwszą w Ostrowie Wielkopolskim w tej grze - przekazali przedstawiciele Totalizatora Sportowego. Szczęśliwe liczby to: 1, 15, 21, 26, 33 i 4. Co ciekawe, zagrał na kilka kolejnych losowań, z których jedno przyniosło mu główną wygraną.

Ekstra Pensja to jedna z wielu gier Lotto. Można w niej wygrać jeszcze więcej. Jak czytamy na stronach organizatora "wystarczy zwiększyć stawkę, aby wygrać nawet 50 000 zł wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Dodatkowo dopłacając złotówkę do zakładu zagramy o Ekstra Premię w wysokości 100 000 zł wypłacanych od razu".

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych