Nastolatka wysłała informację o ZAKOPANYM DZIECKU! Prawda zszokowała policjantów

2021-03-08 11:10 ago
Inowrocław. Udusiła się we własnym mieszkaniu! Policja wyjaśni co się stało!
Autor: materiały prasowe Nastolatka wysłała informację o zakopanym dziecku! Prawda zszokowała policjantów

"Dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy" – taką informację wysłała do mieszkanki Koła 15-letnia Wielkopolanka. Napisana wiadomość postawiła na nogi funkcjonariuszy całego regionu. Szybko okazało się, dlaczego nastolatka wysłała taką wiadomość. Mundurowi byli w szoku!

Do Komendy Powiatowej Policji w Kole zgłosiła się mieszkanka Koła, która poinformowała, że otrzymała nietypową wiadomość. Zaniepokojona jej treścią postanowiła zgłosić ten fakt na policję. Kobieta oświadczyła, że na swój telefon komórkowy otrzymała wiadomość od nieznanego jej numeru komórkowego o treści “dziecko już zakopane, od dzisiaj się nie znamy”.

ZOBACZ: Tragiczny finał poszukiwań 50-latka. Jego ciało znaleziono kilka kilometrów od domu!

Z uwagi na powagę zapisanych treści, policjanci podjęli próbę ustalenia nadawcy wiadomości. Wiązało się to z zaangażowaniem w działania wielu mundurowych z różnych jednostek policji. Po kilkugodzinnej współpracy, udało się namierzyć nadawcę informacji. - Po nawiązaniu kontaktu z użytkownikiem telefonu, okazało się, że nikomu nic się nie stało i niczyje życie nie jest zagrożone. Był to "wygłup" 15-latki - informuje rzecznik policji.

Jak się okazało, nastolatka nierozważny pomysł zaczerpnęła z aplikacji “Tik-Tok”. Powiedziała, że od jakiegoś czasu zagraniczni “tiktokerzy” prześcigają się w filmikach, w których pokazują wysyłane do przypadkowo wybranych osób wiadomości o różnej treści i “ekscytują” się ich reakcjami. Dziewczyna będzie musiała tłumaczyć się przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich ze swojego wygłupu.

CZYTAJ: Tajemnica śmierci młodej nauczycielki rozwiązana? Prokuratura zdradza jeden szczegół

Pawłowicz broni "murzyna". Dlaczego "murzyn" obraża? Komentarz Adama Federa. [WIDEO]