Tragiczny finał poszukiwań 50-latka. Jego ciało znaleziono kilka kilometrów od domu!

2021-03-08 7:56 ago
Tragiczny finał poszukiwań 50-latka. Jego ciało znaleziono kilka kilometrów od domu!
Autor: Szukamy i Ratujemy Tragiczny finał poszukiwań 50-latka. Jego ciało znaleziono kilka kilometrów od domu!

Bardzo przykre informacje z naszego regionu. W weekend zakończono poszukiwania poszukiwania mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który 2 marca wyszedł z domu. Niestety ich finał jest tragiczny. Jak doszło do tej tragedii i czy są w to zamieszane osoby trzecie?

CZYTAJ: Tajemnicza śmierć 24-latki w szpitalu. Pojawiła się PRZERAŻAJĄCA teoria!

Poszukiwania zaginionego mężczyzny z powiatu krotoszyńskiego zostały zakończone. - Zespół na quadzie - ratownik SiR i policjant - ujawnili pozostawiony samochód, a w pobliżu - mężczyznę bez oznak życia, w trudno dostępnym miejscu, 6 kilometrów od miejsca zamieszkania. Obszar został wytypowany, dzięki zaawansowanej analizie danych - informuje grupa Szukamy i Ratujemy. W działania zaangażowało się łącznie 35 ratowników SiR wraz z psem ratowniczym specjalności terenowej, strażacy z OSP Koźmin Wielkopolski, Czarny Sad, Dobieszczyzna z quadem, policjanci Komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim i Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

ZOBACZ: Tajemnica śmierci młodej nauczycielki rozwiązana? Prokuratura zdradza jeden szczegół

Przypomnimy - mężczyzna ostatni raz był widziany 2 marca 2021r. w miejscowości Obra Stara, gmina Koźmin Wielkopolski, powiat krotoszyński. 

Skandaliczna interwencja policjantów z Pruszkowa. Dziecko posikało się w majtki