Nie było czego ukraść, więc zniszczył dwa auta! OGROMNE pieniądze za wskazanie sprawcy

2021-03-01 12:24 ago
Nie było czego ukraść, więc zniszczył DWA AUTA! Właściciele oferują OGROMNE pieniądze za wskazanie sprawcy
Autor: pixabay.com Nie było czego ukraść, więc zniszczył DWA AUTA! Właściciele oferują OGROMNE pieniądze za wskazanie sprawcy

Uwaga, włamanie na terenie Kalisza! Nieznany sprawca wszedł na teren jednej z posesji na kaliskim osiedlu Winiary. Włamywacz uszkodził zaparkowane tam dwa samochody, bo jak się okazało, nie było tam czego ukraść. Właściciele zgłosili sprawę policji, ale postanowili szukać sprawy na własną rękę. W zamian za pomoc oferują wysoką nagrodę! O jakiej kwocie jest mowa?

Jak informują Fakty Kaliskie, do włamania na teren posesji przy ul. Fromborskiej doszło w nocy z 25 na 26 lutego, niedaleko siłowni zewnętrznej i placu zabaw „Płuca Kalisza”. - Podczas włamania zostały uszkodzone dwa samochody osobowe. Sprawa została zgłoszona na policję, technicy policyjni zabezpieczyli ślady. Być może ktoś z okolicznych mieszkańców posiada monitoring lub coś wie na ten temat. Za wskazanie sprawcy włamania i zniszczeń przewidziana wysoka nagroda pieniężna – pisze do redakcji Faktów Kaliskich poszkodowana kaliszanka.

ZOBACZ: Zakażona koronawirusem OBSŁUGIWAŁA klientów! Miała typowe objawy i nikt tego nie zauważył?

Według ustaleń dziennikarzy, włamywacz miał dostać się jedynie do garażu na posesji. Nie było tam niczego, co można ukraść, więc swój gniew postanowił wyładować na dwóch zaparkowanych dam autach. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z kaliską policją!

CZYTAJ: Rodzice pana młodego weszli na zamarznięte torfowisko i się utopili! HORROR w drodze na wesele! [ARCHIWUM]

Express Biedrzyckiej - Tomasz Trela: Morawiecki chce utopić Obajtka