Organizował wyścigi i rajdy. Teraz walczy o życie. Najważniejszy Wyścig Trenera

i

Autor: zrzutka.pl Organizował wyścigi i rajdy. Teraz walczy o życie. "Najważniejszy Wyścig Trenera"

Potrzebna pomoc

Organizował wyścigi i rajdy. Teraz walczy o życie. "Najważniejszy Wyścig Trenera"

2022-09-01 13:10

Pan Zbigniew Brzozowski jest doskonale znaną osobą w Wielkopolsce. Organizował wiele wyścigów i rajdów kolarskich. Niestety wypadek spowodował, że znalazł się w trudnej sytuacji i teraz liczy na pomoc.

Historia Zbigniewa Brzozowskiego jest poruszająca. Był aktywny fizycznie i zawodowo. W mieście Koło (woj. wielkopolskie) organizował rajdy rowerowe dla rodzin z dziećmi, nie jedno Kryterium Kolarskie, Wyścigi Kolarskie nad Wartą, które przyciągały wielu kolarzy z całej Polski. Niestety 26 czerwca doszło do feralnego wypadku podczas wyścigu kolarskiego. - Tam zasłabł i trafił do szpitala. Stwierdzono wylew krwotoczny, a jego stan oceniono jako ciężki i zagrażający życiu - informuje córka pana Zbigniewa.

Marlena Pizoń zebrała na operację dzięki pomocy Super Expressu

Rodzina była przerażona, ponieważ lekarze nie dawali mu szans na przeżycie. - My nie traciliśmy nadziei. Właśnie mija drugi tydzień, jak tata leży na intensywnej terapii. Ku naszej radości zaczyna dawać nam oznaki życia, ściska nas za rękę, otwiera oczy i odpowiada na pytania, poruszając głową. Niestety zdarza się to jeszcze rzadko, jednak widzimy, że jest poprawa. Wiemy, że to będzie długa walka - opowiada pani Karolina.

Jedyną szansą na powrót do zdrowia jest kosztowna rehabilitacja w wyspecjalizowanym prywatnym ośrodku rehabilitacyjnym dla osób w śpiączce. W związku z tym powstała zbiórka na portalu zrzutka.pl, która jest pod nazwą "Najważniejszy Wyścig Trenera". - Bez Twojego wsparcia finansowego nie będziemy w stanie zapewnić naszemu tacie należytej opieki. Bardzo prosimy o pomoc! - dodaje córka.

Sonda
Czy często angażujesz się w akcje charytatywne/zbiórki?
Nasi Partnerzy polecają