Orlinka: Tragiczny wypadek na DK15

i

Autor: KPP Krotoszyn Orlinka: Tragiczny wypadek na DK15

Przerażający finał

Orlinka: Dziadkowie zginęli. Ich 13-letni wnuczek walczy o życie [AKTUALIZACJA]

2022-08-26 20:46

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy w Wielkopolsce, między Wałkowem a Koźminem. W piątkowe popołudnie na DK15 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Bilans wypadku jest fatalny. Zginęły dwie osoby - informuje policja. Co tam się stało?! Okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego pod Koźminem Wielkopolskim badają teraz śledczy. W piątkowy wieczór DK15 jest zablokowana.

Małżeństwo seniorów z Poznania poniosło śmierć po wypadku drogowym, ich 13-letni wnuczek z obrażeniami ciała przebywa w ostrowskim szpitalu.

AKTUALIZACJA – godz. 20.00. Nie żyje również kierowca VW

Rośnie tragiczny bilans wypadku na DK15 w Wielkopolsce. W wyniku zderzenia dwóch osobówek przed godz. 17.00 w miejscowości Orlinka zginęły w sumie dwie osoby. Pierwotny bilans tragedii to jedna osoba zmarła: 72-letnia pasażerka volkswagena. Niestety, w piątkowy wieczór policja potwierdziła, że nie żyje też kierowca samochodu.

Otrzymaliśmy informację, że zmarł również kierowca VW. Droga zablokowana będzie przez jeszcze około godzinę – przekazuje st. asp. Paulina Potarzycka z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Utrudnienia powinny się zakończyć ok. godz. 21.00.

Orlinka: Tragiczny wypadek na DK15

i

Autor: KPP Krotoszyn Orlinka: Tragiczny wypadek na DK15

Jak doszło do tragicznego wypadku na DK15 między Wałkowem a Koźminem? Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że 76-letni kierowca VW, jadąc od strony Jarocina, zjechał na przeciwległy pas drogi. Poznaniak doprowadził do zderzenia z Land Roverem, którym kierował mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego. Siła zderzenia pojazdów była ogromna.

Volkswagenem – oprócz kierowcy – podróżowała też 72-letnia kobieta i 13-letni chłopiec. Staruszka zginęła na miejscu, a chłopak trafił do szpitala. Później okazało się, ze lekarzom nie udało się też uratować 76-letniego kierowcy VW.

Wcześniej informowaliśmy:

Wypadek na DK15 w Wielkopolsce w rejonie miejscowości Orlinka w powiecie krotoszyńskim. Do tragedii doszło na trasie Jarocin – Koźmin (Krotoszyn). Co tam się stało? W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych jedna osoba zginęła, a kolejne zostały ranne.

Wszystko wydarzyło się w piątek (26.08) około godz. 17.00. Jak potwierdzają krotoszyńscy policjanci – dwie osoby ranne w wyniku wypadku trafiły do szpitala w Kaliszu.

Drut przebił serce 5-letniego Przemka spod Opoczna. „To cud, że żyje”

Wypadek na DK15 oznacza duże utrudnienia dla kierowców. Problemy w rejonie m. Orlinka na trasie Jarocin – Koźmin Wielkopolski (Krotoszyn) mogą potrwać kilka godzin.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Nasi Partnerzy polecają