Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie dla ludzi o mocnych nerwach. "Bierz do buzi"

2022-01-19 10:30
Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie dla ludzi o mocnych nerwach. Bierz do buzi
Autor: Wielkopolska Policja Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie dla ludzi o mocnych nerwach. "Bierz do buzi"

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy sprzed 13 lat, kiedy doszło do wykorzystania seksualnego dwóch małoletnich dziewczynek. Horror rozegrał się w lesie na terenie powiatu ostrowskiego. W trakcie zdarzenia, wykorzystując nieuwagę napastnika, jedna z pokrzywdzonych połączyła się z numerem alarmowym, który zarejestrował w tle głos mężczyzny. Mundurowi publikują fragmenty wstrząsającego nagrania!

Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie dla ludzi o mocnych nerwach. "Bierz do buzi"

Policjanci z poznańskiego Archiwum X zajmują się obecnie sprawą wykorzystania seksualnego dwóch dziewczynek w wieku 14 i 16 lat, do którego doszło wiosną 2009 roku w lesie k. Antonina w gminie Przygodzice. Będąc na spacerze w lesie dziewczynki weszły do niewielkiego betonowego bunkra, gdzie często spotykała się miejscowa młodzież. Kiedy były w środku wszedł do nich nagi mężczyzna z bielizną założoną na głowę.

Nie przegap: Poznań: Policjanci z Archiwum X znowu w akcji! Szukają zabójcy Kazimiery Kurkowiak

Napastnik zablokował im wyjście, sterroryzował je, wykorzystał seksualnie, a następnie uciekł. Podczas zdarzenia jedna z dziewczynek, wykorzystując nieuwagę napastnika połączyła się z numerem alarmowym. Nie narażając się nie mogła porozmawiać z operatorem, jednak połączenie zarejestrowało odbywające się dialogi, w tym głos mężczyzny.

Uwaga! Nagranie zawiera wulgarne słownictwo, jednak właśnie takim językiem posługiwał się poszukiwany przestępca. 

Pedofil wykorzystał dziewczynki w lesie. Obrzydliwe nagranie

Dzięki obróbce nagrania przez Pracownię Fonoskopii Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu wyodrębniono z dynamicznych dialogów głos mężczyzny i poprawiono jakość dźwięku, dzięki czemu głos napastnika możliwy jest do rozpoznania przez osoby, które go znają.

- Policjanci podejrzewają, że sprawca mieszka lub mieszkał w okolicy, w której doszło do zdarzenia. W 2009 roku na miejscu popełnienia przestępstwa śledczy zabezpieczyli materiał genetyczny należący do sprawcy. Analiza kryminalistyczna wykazała, że ten sam mężczyzna dopuścił się przestępstwa seksualnego w 2005 roku w angielskim Southampton, dokąd wyjechał najprawdopodobniej w celach zarobkowych - wyjaśnia wielkopolska policja.

Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają głos mężczyzny lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc śledczym: telefon 572 900 239 lub e-mail: archiwum.x@po.policja.gov.pl

Sonda
Czy uważasz, że opublikowane nagranie pomoże zatrzymać gwałciciela?