Seniorka nie dawała żadnych oznak życia! Po wyważeniu drzwi, strażacy zastali coś STRASZNEGO!

2021-02-23 12:37 ago
Straż Pożarna - Zdjęcie poglądowe
Autor: Pixabay (Zdjęcie poglądowe) Seniorka nie dawała żadnych oznak życia! Po wyważeniu drzwi, strażacy zastali coś STRASZNEGO! - zdjęcie ilustracyjne

Przerażające doniesienia z wielkopolskiego Jarocina. To tutaj wczoraj (22 lutego) do jednego z mieszkań zostali wezwani strażacy. Zgłoszenie dotyczyło seniorki, która nie daje znaku życia. Zaniepokojona sąsiadka kobiety postanowiła wezwać pomoc! Co tam się wydarzył?

Jak informuje jarocinska.pl, do zdarzenia doszło w bloku na ul. Moniuszki w Jarocinie. Mieszkanka miasta nie mogła się skontaktować ze schorowaną, starszą sąsiadką. Zgłaszająca obawiała się, że seniorce mogło się stać coś złego. Kobieta postanowiła wezwać służby ratunkowe. Strażacy natychmiast przystąpili do akcji, ponieważ istniały uzasadnione obawy, że seniorka może potrzebować pomocy. - Działania nasze polegały na wyważeniu drzwi do mieszkania. W środku ratownicy zastali leżącą na podłodze kobietę. Poszkodowanej udzielono pierwszej pomocy, a następnie przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego – dodaje oficer prasowy. Seniorka trafiła do szpitala w Jarocinie. Niewykluczone, że czujność sąsiadki uratowała starszej kobiecie życie!

ZOBACZ:

To obrzydliwe! Mężczyzna DOGADZAŁ sobie w przymierzalni. Wszystko na oczach właścicielki i jej syna

Serce młodego taty nagle przestało bić! Mężczyzna osierocił dwójkę dzieci

Podlaskie. Rekordowy przemyt papierosów z Białorusi zamiast ładunku desek