Seks w centrum Konina. Kluczowe nagranie WIDEO. Pasja kochanków godna podziwu

2020-08-07 8:25
Uprawiali SEKS w centrum Konina! Byli tak zajęci IGRASZKAMI, że nie widzieli przechodniów
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Uprawiali SEKS w centrum Konina! Byli tak zajęci IGRASZKAMI, że nie widzieli przechodniów

Para uprawiała seks w centrum Konina. Byli tak zajęci igraszkami, że nie widzieli przechodniów. Jeden z mieszkańców postanowił to nagrać, a pikantne wideo krąży po sieci. Więcej o seksie w centrum Konina przeczytasz na se.pl.

Sprawę seksu w centrum Konina opisał portal konin.naszemiasto.pl. Sytuacja miała miejsce najprawdopodobniej w środę (5 sierpnia) przy ul. Legionów. Zakochana para postanowiła się oddać miłosnym uniesieniom. Byli tak zajęci sobą, że nie zwracali uwagę na przechodniów, których było bardzo dużo. Tym bardziej, że wszystko działo się w ciągu dnia!

Jeden z gapiów postanowił to wszystko uwiecznić na wideo, które krąży między mieszkańcami Konina. Nagranie dotarło do policji, ale aby wszcząć postępowanie musi ona otrzymać zgłoszenie od kogoś, kto czuje się zgorszony zachowaniem pary.

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Ostatnie dni wręcz kipią seksem w miejscach publicznych. Od jakiegoś czasu w sieci krąży wideo z wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Tam aż dwie pary oddały się miłosnym uniesieniom. Tą sprawą zajmuje się już prokuratura, bowiem zgłosił to burmistrz Wolsztyna.

Sex w centrum Konina