Wziął auto mamy i ROZTRZASKAŁ je na płocie! O krok od tragedii w Rawiczu [ZDJĘCIA]

2021-04-07 12:03 Anna Gołata

Kompletnie pijany 19-latek wsiadł za kółko i prawie przypłacił to życiem! Nietrzeźwy rawiczanin stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. W pojeździe znajdowali się również pasażerowie na szczęście, żaden z nich nie doznał poważnych. Zatrzymany nastolatek już stracił prawo jazdy, nie uniknie również pozostałych konsekwencji.

Do zdarzenia doszło 4 kwietnia po północy. - Zostaliśmy powiadomieni, że samochód ze sporym impetem wjechał w mur ogrodzenia posesji znajdującej się przy ulicy Długiej w Rawiczu. Na miejscu patrol policji ustalił kierowce, okazał się nim 19-letni mieszkaniec Rawicz - informuje rzecznik policji.

ZOBACZ: Proboszczowi z Kościelca puściły NERWY! Nazwał jednego z parafian "Judaszem"!

Chłopak kierował VW Turanem należącym do jego mamy. Od nastolatka była wyczuwalna silna woń alkoholu, miał problem z utrzymaniem równowagi. Wstępne badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. - Młodemu kierowcy została pobrana mu krew do badań. Już stracił prawo jazdy - dodaje policja.

Rozbite auto zabezpieczono na strzeżonym parkingu. Rawiczanin za popełnione przestępstwo kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym stanie przed sądem.

ZOBACZ: Oliwia wyszła rano z domu i ZNIKNĘŁA bez śladu! Co się stało z 16-latka?

Express Biedrzyckiej - Szymon Hołownia: Nie miałem wyjścia, musiałem się zaszczepić