Głośna akcja policji w Busku! Na ulicy ANTYTERRORYŚCI, w ruch poszły granaty!

2020-11-20 11:52 ToM
kajdanki
Autor: pixabay.com

Efektowna akcja policji w Busku! Jak donoszą świadkowie, działania funkcjonariuszy w Busku wiązały się z wielkim hałasem, prawdopodobnie spowodowanym użyciem granatów hukowych. W akcji wzięli udział antyterroryści, a spokojnym uzdrowiskowym miastem dosłownie wstrząsnęło zatrzymanie przestępców, którzy mają na koncie przestępstwa narkotykowe, a także haracze, pobicia i okradanie tirów.

Głośna akcja policji w Busku. Spokojne miasteczko nagle nawiedziły całe szwadrony policji! W działaniach brali udział nawet antyterroryści, ponieważ jeden z podejrzanych mógł posiadać broń! Świadkowie zdarzenia donoszą, że spokojne zazwyczaj Busko poruszył nagły huk, związany prawdopodobnie z wybuchem granatów hukowych. Zatrzymano łącznie trzy osoby, dwie zostały zwolnione do domu, a 45-letni mieszkaniec Podkarpacia noc spędził w celi.

- Dziś mężczyzna ten został przesłuchany. Prokuratura Rejonowa w Busku-Zdroju zamierza wystąpić z wnioskiem do sądu o areszt. Sprawa ma związek z zatrzymaniem we wtorek 17 listopada, 23-letniego mieszkańca województwa podkarpackiego, który decyzją Sądu Rejonowego w Busku-Zdroju został aresztowany na 3 miesiące – relacjonuje na łamach Radia Kielce Tomasz Piwowarski, rzecznik buskiej policji.

Gangster zatrzymany w Busku miał wprowadzić w obrót znaczne ilości amfetaminy, u samego 23-letniego młodzieńca policja znalazła 200 gramów niebezpiecznej substancji. 45-latek może spędzić nawet 12 lat w więzieniu, jego młodszemu koledze grozi dwa lata krótsza kara.

Wjechał na zamknięty przejazd kolejowy