Wypadek pod Rzeszowem. Samochód potrącił opiekunkę przedszkolaków. Kobieta została zabrana do szpitala!

i

Autor: Pixabay Zdjęcie ilustracyjne

Groźny wypadek w centrum Kielc! Trzyletnie dziecko zakleszczone we wraku!

2022-01-10 13:53

W poniedziałek, 10 stycznia, po godzinie 11:30 w Kielcach, na ulicy Żelaznej przy skrzyżowaniu z Gosiewskiego i Czarnowską doszl=ło do niebezpiecznego wypadku. Bus zderzył się z osobówką. To ścisłe centrum Kielc, w okolicy dworca autobusowego i kolejowego. Na miejsce wypadku przybyła policja, pogotowie i straż pożarna. Pobliskie ulice zostały zakorkowane. Trzy osoby zostały ranne, w tym 3-letnie dziecko, strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu, by wyciągnąć zakleszczonego malucha na zewnątrz. Wszystkie poszkodowane osoby trafiły do szpitala.

W poniedziałkowym zderzeniu w centrum Kielc poszkodowane zostały trzy osoby, w tym 3-letnie dziecko. Ranni zostali natychmiast zabrani do szpitala.

Jak informuje podkomisarz Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, z pierwszych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 31-latka za kierownicą auta marki alfa romeo, jadąc od ulicy Zagnańskiej w kierunku Żytniej, nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, po czym na skrzyżowaniu ulic Gosiewskiego, Żelaznej i Czarnowskiej zderzyła się z busem.

W busie marki Mercedes znajdował się tylko 56-letni kierowca. Po zgłoszeniu wypadku, do akcji ruszyły dwa strażackie zastępy. Jak przekazał starszy kapitan Marcin Bajur, rzecznik prasowy świętokrzyskiej straży pożarnej, trzy osoby podróżujące osobówką, w tym 3-letnie dziecko, po wypadku pozostawały zakleszczone w aucie. Strażacy użyli ciężkiego sprzętu hydraulicznego, aby wydostać poszkodowanych. Następnie ranni z osobówki zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Express Biedrzyckiej - Robert Biedroń: PiS oszukało własnych wyborców
Sonda
Byłeś uczestnikiem wypadku drogowego?