Hania Terlecka kończy leczenie w USA. Dramatyczne wieści. "Ostatnia deska ratunku"

2020-09-24 22:20 ToM
Hania Terlecka kończy leczenie w USA. Nie jest dobrze. Ostatnia deska ratunku
Autor: Wielka walka małej Hani/Facebook Hania Terlecka kończy leczenie w USA. Nie jest dobrze. "Ostatnia deska ratunku"

Dwuletnia kielczanka Hania Terlecka przeżyła więcej niż niejeden dorosły. Dziewczynka od dawna zmaga się z nowotworem, właśnie zakończyła długie i wyczerpujące leczenie w Stanach Zjednoczonych. Niestety, wyniki terapii nie są optymistyczne. Walka o zdrowie i życie malutkiej Hani jednak nadal trwa, jest leczenie, które bliscy Hani określają "ostatnią deską ratunku". Terapia właśnie się rozpoczyna.

Specjalistyczne leczenie Hani Terleckiej w USA rozpoczęło się 28 stycznia. Terapia trwała długo i ma się ku końcowi - dziewczynka pozostawała pod opieką profesora Jonathana L. Finleya ze szpitalu pediatrycznego w Ohio. Skomplikowane leczenie po 6 miesiącach niestety nie dało idealnych rezultatów - raka w organizmie dziewczynki nie udało się pokonać. Na szczęście jednak nie stwierdzono żadnych nowych ognisk nowotworowych. Walka o zdrowie małej bohaterki z Kielc wciąż trwa. Teraz pozostała chemia molekularna. Wcześniej to leczenie było brane pod uwagę jedynie jako ostatnia deska ratunku.

Dziewczynka ma za sobą niezwykle ciężkie miesiące. Przeszła cztery wysoko dawkowe cykle chemioterapii i kolejne trzy z autoprzeszczepami. Niebawem Hania wraz z rodzicami wróci do domu, kuracja będzie kontynuowana na miejscu. Walka o zdrowie i życie małej bohaterki z Kielc wciąż trwa!

Tak zmieniał się Jarosław Kaczyński

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.