Kielce: ZBOCZONY instruktor jazdy! MOLESTOWAŁ seksualnie aż 12 kursantek!

2021-01-11 13:28 tom
Nauka jazdy, prawo jazdy
Autor: Michał Niwicz

Jest prawomocny wyrok w sprawie Jerzego Cz. - instruktora nauki jazdy z Kielc, który przez dwa lata wykorzystywał seksualnie 12 kursantek. Mężczyzna dopuścił się przestępstw przeciwko wolności seksualnej i obyczajności oraz nietykalności cielesnej, jego ofiarą padały młode kobiety. Decyzją kieleckiego sądu nauczyciel jazdy o niepowstrzymanej chuci spędzi najbliższych pięć lat w więzieniu. Groziła mu znacznie surowsza kara, za zarzucane czyny kodeks karny przewiduje aż 12-letnią odsiadkę.

Przypomnijmy - o sprawie instruktora jazdy z Kielc pisaliśmy już na naszych łamach. Proces toczył się przez kilkanaście miesięcy za zamkniętymi drzwiami. Wyrok zapadł jeszcze w lutym ubiegłego roku w Sądzie Rejonowym w Kielcach, instruktor usłyszał wyrok 5 lat pozbawienia wolności, zasądzono mu też obowiązek wypłaty zadośćuczynienia w wysokości 5 tys. zł kobietom, które skrzywdził. prokuratura zarzuciła sprawcy doprowadzenie podstępem do poddania się czynnościom seksualnym dwunastu kursantek oraz naruszenie nietykalności cielesnej dwóch kobiet.

ZOBACZ TEŻ: Nie będzie można odmówić mandatów? Świętokrzyski poseł podpisał się pod KONTROWERSYJNYM projektem PiS!

W poniedziałek, 11 stycznia, Sąd Okręgowy w Kielcach zatwierdził wyrok sądu I instancji i utrzymał rozstrzygnięcie w mocy. Jerzy Cz. spędzi pięć lat w więzieniu. Za zarzucane mu czyny groziło nawet 12 lat pozbawienia wolności!

CZYTAJ: Horror w żywej szopce bożonarodzeniowej w Kałkowie! Psy omal nie ROZSZARPAŁY owcy!

Cezary Pazura zachęca do szczepień