Dramat

Koparka przewróciła się do góry gąsienicami! Kierowca nie żyje

2023-07-20 16:32

Dramatyczny wypadek w Kielcach. Jak podaje Radio ESKA, w czwartek, 20 lipca w trakcie prac rozbiórkowych przy ul. Śniadeckich przewróciła się koparka. Maszyna najpierw zsunęła się z hałdy gruzu, a następnie wylądowała w pozycji do góry gąsienicami. Niestety najnowsze informacje w tej sprawie są tragiczne. Nie udało się uratować życia poszkodowanego kierowcy koparki - dowiedział się reporter Radia ESKA.

Aktualizacja, godz. 16.32

Niestety dzisiejszy (20 lipca) wypadek przy ul. Śniadeckich w Kielcach zebrał śmiertelne żniwo. Nie udało się uratować życia 69-letniego operatora koparka, który został poszkodowany w zdarzeniu - dowiedziało się Radio ESKAReporter rozgłośni ustalił, że zmarły był mieszkańcem Kielc. Zakleszczonego w pojeździe mężczyznę udało się wydostać na zewnątrz, lecz nie można było już mu pomóc. Lekarz stwierdził zgon. Z sąsiedniego budynku ewakuowano pięć osób. Na miejscu trwają czynności prowadzone pod nadzorem prokuratora. Dokładne okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. Trwa wyjaśnianie przyczyny tragedii.

Godz. 15.25 Kielce. Podczas rozbiórki koparka przewróciła się gąsienicami do góry

Dramat w Kielcach! Jak podaje Radio ESKA, w czwartek, 20 lipca podczas prac rozbiórkowych przy ul. Śniadeckich operator koparki stracił panowanie nad maszyną. Koparka najpierw zsunęła się z hałdy gruzu, a następnie przewróciła się gąsienicami do góry. Na miejscu trwa akcja ratownicza, bierze w niej udział między innymi osiem zastępów straży pożarnej. Starszy ogniomistrz Beata Gizowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, przekazała Radiu ESKA, że poszkodowany został kierowca maszyny. Został on przygnieciony elementami kabiny. W momencie, gdy dotarli do niego ratownicy mężczyzna był nieprzytomny. Obecnie strażacy próbują wydostać go z pojazdu, w którym został uwięziony.

- Na miejscu pracuje specjalistyczna grupa ratownictwa technicznego. Działania polegają na stabilizacji ściany rozbieranego budynku i dokonaniu dostępu do poszkodowanego. W rejonie ulicy Śniadeckich są utrudnienia - powiedział Radiu ESKA st. kpt. Marcin Bajur.

Agnieszka P. podpaliła męża?
Sonda
Umiesz udzielić pierwszej pomocy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany