Krzysztof Jaros z Chęcin wygrał Mam Talent! 19-latek wzruszył jurorów do łez!

i

Autor: Mam Talent TVN Krzysztof Jaros z Chęcin wygrał Mam Talent! 19-latek wzruszył jurorów do łez!

Krzysztof Jaros z Chęcin wygrał Mam Talent! 19-latek wzruszył jurorów do łez!

2021-11-29 9:57

Znamy zwycięzcę 13. edycji programu "Mam talent!". Program, decyzją telewidzów, wygrał Krzysztof Jaros z podkieleckich Chęcin, który swoim występem doprowadził do łez Małgorzatę Foremniak i Jana Klimenta. Młody tancerz za swój poruszający występ zdobył nagrodę pieniężną w wysokości 300 tys. zł. - Kiedy tańczysz czynisz to, że jestem tu i teraz - sto procent w teraźniejszości. Życzę ci największych scen świata, bo jestem absolutnie przekonana, że czeka cię wielka, światowa kariera - mówiła wzruszona Małgorzata Foremniak.

Krzysztof Jaros w finale programu Mam Talent zatańczył układ do motywu przewodniego z "Listy Schindlera", czym wywołał poruszenie jurorów i publiczności. 19-letni tancerz decyzją widzów zdobył pierwsze miejsce i główną nagrodę show - 300 tysięcy złotych. Kim jest pochodzący z Chęcin Krzysztof Jaros? Młody artysta studiuje na kierunku Taniec Współczesny na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie, zaczął tańczyć w wieku 15 lat. Młody tancerz poruszył do łez oceniających. Jeszcze w trakcie castingów zasiadający w jury Jan Kliment podkreślił, że program przygotowany przez Krzysztofa to "najlepszy taniec nowoczesny jaki widział". "Ty jesteś wybitny, to jest jak niezwykły sen o niezwykłym chłopaku" - mówiła Agnieszka Chylińska.

W finałowym odcinku 13. edycji programu Mam Talent zobaczyliśmy 10 uczestników. Wygrał pochodzący z Chęcin Krzysztof Jaros, trzecie miejsce zajął duet Maja Kućko i Mariusz Nguyen, a drugie Jagoda Piec i pies Stefan.

EskaROCK Live! - Organek - Doppelgänger