Ma aksolotla, dwa ślimaki i... dwa zakola. Pan Piotr to legenda "Jeden z dziesięciu"!

2021-10-21 9:18
Mega wpadka w Jeden z dziesięciu. Widzowie wkurzeni!
Autor: Facebook "Jeden z dziesięciu"

"Piotr ze Starachowic, strażak. Mam aksolotla, patyczaki, dwa ślimaki, dwa psy, dwa koty i dwa zakola. Lubię jeść pizzę z ananasem i mieszkać z mamą na wsi"- powiedział z niezwykle poważnym wyrazem twarzy uczestnik popularnego programu "Jeden z dziesięciu". Nietypowa prezentacja stała się błyskawicznie internetowym hitem, internauci doceniają poczucie humoru i dystans mieszkańca Starachowic, aczkolwiek niektórzy komentujący nie potrafią zrozumieć, jak można jeść ze smakiem pizzę z ananasem. Niezależnie od kulinarnych gustów, luz starachowickiego strażaka wzbudził powszechną sympatię, a pan Piotr może teraz cieszyć się pięcioma minutami sławy.

Jeden z dziesięciu to teleturniej, który nadawany jest w Telewizji Polskiej najdłużej, bo aż od 1994 roku. Program znany jest z wysokiego poziomu pytań i kultury osobistej prowadzącego Tadeusza Sznuka. Mimo że gospodarz jest osobą najbardziej kojarzoną z teleturniejem, często chwilowo sławą przyćmiewają go uczestnicy. Czasem z powodu imponującej wiedzy, innym razem ze względu na oryginalną treść prezentacji własnej osoby, która odbywa się przed właściwą częścią gry. Tym razem hitem internetu stał się pan Piotr, strażak ze Starachowic. Mężczyzna nie tylko przygotował chwytliwą i żartobliwą "wizytówkę", ale i dotarł aż do finału odcinka. Co powiedział uczestnik ze Świętokrzyskiego?

- Piotr ze Starachowic, strażak. Mam aksolotla, patyczaki, dwa ślimaki, dwa psy, dwa koty i dwa zakola. Lubię jeść pizzę z ananasem i mieszkać z mamą na wsi - powiedział z poważną miną zawodnik.

Wypowiedź pana Piotra stała się prawdziwym przebojem w sieci. Wielu internautów docenia luz i poczucie humoru zawodnika, a także gratuluje mu udanego występu w programie. Czasem wystarczy zaledwie 10 sekund zabawnej wypowiedzi, by zapewnić sobie pięć minut internetowej sławy.

Poradnik Zdrowie: o czym świadczy kolor i konsystencja kału?
Sonda
Oglądasz "Jeden z dziesięciu"?