Marika Krawiec, znana jako Maja, związana z ekipą Genzie od Friza nie żyje

i

Autor: instagram

Straszne wieści!

Maja nie żyje. Była dziewczyna Bartka Kubickiego z "Genzie" miała 23 lata. Poruszające słowa bliskich

2023-02-27 11:22

Marika zwana Mają, była dziewczyna Bartka Kubickiego należącego do ekipy "Genzie" stworzonej przez Friza, nie żyje. Miała zaledwie 23 lata. O śmierci Mai poinformowali jej bliscy. - Ogromnie trudno nam poinformować, że Marika, nasza córeczka i siostrzyczka odeszła - napisano w wiadomości. Pogrzeb influencerki odbędzie się 28 lutego w podkieleckim Kaczynie.

Nie żyje 23-letnia Marika, znana jako Maja, influencerka, była dziewczyna Bartka Kubickiego należącego do ekipy "Genzie", którą stworzył Karol "Friz" Wiśniewski. O śmierci młodej kobiety poinformowali jej bliscy. - Maja, siostrzyczko, żegnam Cię z niewyobrażalnym bólem, w moim sercu na zawsze pozostanie pustka, którą tak idealnie wypełniałaś. Byłaś mi największym wsparciem, kocham Cię i nigdy nie przestanę. Ogromnie trudno nam poinformować, że Marika, nasza córeczka i siostrzyczka odeszła - napisała siostra influencerki w mediach społecznościowych.

Nie żyje była dziewczyna Bartka Kubickiego

Zanim pojawiła się oficjalna informacja o śmierci Mai, jej były chłopak wrzucił na swoje stories informację, że w najbliższym czasie będzie mniej aktywny w sieci. - Kochani, w następnych dniach będzie mnie tutaj mało, podobnie na moim kanale, proszę o wyrozumiałość, trzymajcie się - napisał Bartek Kubicki.

Śmierć Mai znanej fanom "Genzie". Kiedy pogrzeb?

Siostra zmarłej tiktokerki przekazała, że msza święta żałobna odbędzie się we wtorek, 28 lutego o godzinie 15:00 w Kościele MB Częstochowskiej i Św. Jana Pawła II w Kaczynie pod Kielcami (w gminie Daleszyce).

Tu autobus potrącił 64-latkę. Kobieta zmarła w szpitalu

Dlaczego Polacy UMIERAJĄ ZBYT WCZEŚNIE? Powody są banalne.

Posłuchaj rozmowy z lekarzem i poznaj najczęstsze przyczyny!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany