Makabra pod Ostrowcem. Martwa kobieta w studni!

i

Autor: Świętokrzyska Policja Makabra pod Ostrowcem. Martwa kobieta w studni!

Makabra pod Ostrowcem. Martwa kobieta w studni!

2022-01-11 10:03

Finał poszukiwań 48-letniej mieszkanki powiatu ostrowieckiego okazał się tragiczny. O jej zaginięciu poinformowano w poniedziałkowy wieczór, po zaledwie kilku godzinach ciało kobiety odnaleziono w studni na terenie gminy Bodzechów. Kobieta najprawdopodobniej wskoczyła lub wpadła do wydrążonej w ziemi dziury, strażacy wydobywali zmarłą przez kilka godzin. Obecnie policjanci ustalają okoliczności jej śmierci.

Zgłoszenie o zaginięciu 48-letniej mieszkanki Ostrowca wpłynęło do dyżurnego tamtejszej straży pożarnej w poniedziałek, 10 stycznia, około godziny 21:40. Na poszukiwania zaginionej ruszyli policjanci z Ostrowca, a także stróże prawa z Kunowa i Ćmielowa. Po kilku godzinach policjanci ustalili, że kobieta wpadła lub wskoczyła do studni na terenie gminy Bodzechów. Przybyli na miejsce strażacy podjęli próbę wydobycia kobiety na powierzchnię. Czynność okazała się problematyczna.

Ciało 48-latki udało się wydobyć dopiero po godzinie 6:30 we wtorek, 11 stycznia. Policjanci aktualnie ustalają okoliczności tragedii.

Zbigniew Raubo o freak fightach i walce Cieślaka o mistrzostwo świata