Nowy sponsor KS Kielce! Takiej nazwy nikt by się nie spodziewał!

2020-08-13 12:10 ToM
Hala Legionów PGE Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Niebawem poznamy nowego sponsora kieleckich szczypiornistów

Podczas czwartkowej konferencji prasowej poznaliśmy nowego sponsora KS Kielce! Kierownictwo klubu wreszcie uchyliło rąbka tajemnicy, a termin, 13 dzień sierpnia, to nieprzypadkowa data. - W 2016 roku klub zdobył 13. mistrzostwo i 13. puchar, a w Lidze Mistrzów bramkę na wagę zwycięstwa pucharu zdobył zawodnik z numerem 13 - podkreślił Bertus Servaas, prezes klubu. Łomża VIVE Kielce - tak będzie brzmieć oficjalna nazwa "Iskierki".

- Firma Van Pur będzie nowym sponsorem tytularnym KS Kielce. Chciałem bardzo podziękować za zaufanie - powiedział Bertus Servaas. - Firma Van Pur i my mamy dobry wizerunek, który będzie coraz lepszy dzięki naszej współpracy. Mamy te same wartości, jak transparentność i uczciwość. Podpisanie kontraktu to dla nas zobowiązanie do dalszej pracy - dodał.

Van Pur S.A. to polska firma będąca właścicielem browarów w Rakszawie, Łomży, Zabrzu, Koszalinie i Jędrzejowie.

- Mam takie przemyślenie, że nic nie jest kwetią przypadku, nie dzieje się bez przyczyny. Doszły nas słuchy, że (...) klub szuka sponsora. Firma Van Pur nie szukała sponsoringu, ale od lat obserwowaliśmy sukcesy pana Berta. Decyzja, że chcemy wejść (...) zapadła bardzo szybko. To nasz hołd dla zbudowania tak wspaniałych osiągnięć, takiej drużyny jaką jest Vive Kielce - podkreśliła Jagoda Iwańczuk, prezes Van Pur SA

Obie strony zaznaczyły, że rozpoczęcie współpracy to szczególny moment dla klubu, jak i nowego sponsora. Podpisano kontrakt czteroletni, do końca sezonu 2023/24. Łomża VIVE Kielce - oto nowa nazwa drużyny wielokrotnego Mistrza Polski.

"Golden Boy" może skraść show na gali KSW 54 i zdobyć mistrzowski pas

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.