Znamy przyszłość Korony Kielce! W której lidze zagrają "żółto-czerwoni"?

2020-08-12 20:56 Tomasz Majta
Znamy przyszłość Korony Kielce! W której lidze zagrają żółto-czerwoni?
Autor: Korona Kielce - oficjalna strona Znamy przyszłość Korony Kielce! W której lidze zagrają "żółto-czerwoni"?

Kielecka Korona otrzymała licencję, co oznacza, że kielczanie w następnym sezonie zagrają w I lidze! To nie koniec dobrych wiadomości - w drużynie nie brakuje nowych piłkarzy, a długo wyczekiwaną decyzję o pozostaniu w klubie podjął trener Marcin Bartoszek. Fanów uspokoił również Jacek Kiełb, który właśnie podpisał nowy kontrakt. To oznacza, że drużyna z Kielc w spokoju może przygotowywać się do kolejnego, trudnego sezonu.

Jak poinformowało TVP3 Kielce, w środę odbyło się posiedzenie komisji licencyjnej, podczas którego zapadła wyczekiwana przez kieleckich kibiców decyzja - Korona w przyszłym sezonie zagra w I lidze! Pierwszymi rywalami "żółto-czerwonych" w nowych rozgrywkach będą Chrobry Głogów, GKS Jastrzębie i Puszcza Niepołomice. Decyzja komisji licencyjnej oznacza, że kielczanie mogą bez przeszkód przygotowywać się do rozgrywek.

To nie koniec dobrych informacji! W składzie kieleckiej drużyny zameldowało się kilku nowych, ciekawych zawodników, a długo wyczekiwaną decyzję o pozostaniu w klubie podjął trener Maciej Bartoszek. Nowy kontrakt podpisał też kluczowy zawodnik kielczan Jacek Kiełb, popularny "Ryba" parafował umowę na rok z możliwością przedłużenia na kolejne 12 miesięcy. Kadrę kielczan wzmocnią ponadto: 24-letni obrońca Jacek Podgórski, 24-letni pomocnik Paweł Łysiak oraz 32-letni ofensywny pomocnik Mateusz Cetnarski, który ma na swoim koncie mistrzostwo Polski ze Śląskiem Wrocław i dwa występy w reprezentacji.

- W Kielcach zawsze mi się dobrze grało. Odkąd pamiętam podobał mi się klimat, który potrafili na stadionie stworzyć kibice Korony. Z meczów przeciwko kieleckiej drużynie też mam miłe wspomnienia, bo kilka goli Koronie udało mi się strzelić - podkreśla Mateusz Cetnarski.

Otwarcie lokali mieszkalnych na tzw. "Jezioranach" w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.