O krok od WIELKIEJ EKSPLOZJI? Uzbrojony w nóż groził, że podpali STACJĘ BENZYNOWĄ!

2020-08-14 17:03 ToM
O krok od WIELKIEJ EKSPLOZJI? Uzbrojony w nóż groził, że podpali STACJĘ BENZYNOWĄ!
Autor: Świętokrzyska Policja O krok od WIELKIEJ EKSPLOZJI? Uzbrojony w nóż groził, że podpali STACJĘ BENZYNOWĄ!

Między 4:00 a 5:00 nad ranem w ubiegłą środę pracownicy staszowskiej stacji benzynowej przeżyli prawdziwy dramat! Uzbrojony w nóż mężczyzna dokonał kradzieży pokaźnego zapasu papierosów i piwa, a w trakcie rabowania odgrażał się, że podpali budynek! Aż strach pomyśleć, do jakiej poważnego wybuchu mogłoby dojść, gdyby wcielił w życie swą groźbę. Mężczyzna nachodził stację benzynową trzykrotnie, w końcu wpadł w ręce policji.

W ubiegłą środę nad ranem mężczyzna trzy razy przyszedł na stację benzynową, ale celem bynajmniej nie było uzupełnienie paliwa. Mężczyzna siał prawdziwy popłoch na stacji benzynowej, był uzbrojony w nóż i odgrażał się, że podpali budynek stacji. Podczas swych "wizyt" rozbójnik ukradł 38 butelek piwa oraz 77 kartonów papierosów różnych marek, czym spowodował straty w wysokości blisko 1500 złotych. Na szczęście monitoring uchwycił wizerunek sprawcy, a policja przystąpiła do działania.

- Funkcjonariusze po zapoznaniu się z nagraniami monitoringu, rozpoznali mężczyznę i natychmiast udali się do miejsca jego zamieszkania. W pokoju 29-latka funkcjonariusze odnaleźli część skradzionego towaru. Mężczyzna został zatrzymany, a ostatnie dwie noce spędził w policyjnym areszcie. - informuje mł. asp. Joanna Szczepanik, oficer prasowy staszowskiej policji. - Wczoraj zatrzymany usłyszał w prokuraturze zarzuty, do których popełnienia się nie przyznał - dodaje.

29-letni rozbójnik trafił do aresztu, grozi mu 12-letnia odsiadka za kratkami.

Włodzimierz Cimoszewicz - najlepsze momenty Expressu Biedrzyckiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.