Okrągłe urodziny Bogdana Wenty. Ciężko uwierzyć, ale to już 60 lat

i

Autor: Bogdan Wenta Facebook Okrągłe urodziny Bogdana Wenty. "Ciężko uwierzyć, ale to już 60 lat"

Okrągłe urodziny Bogdana Wenty. "Ciężko uwierzyć, ale to już 60 lat"

2021-11-19 14:33

Prezydent Kielc, Bogdan Wenta skończył 60 lat. Obecny włodarz miasta, niegdyś znakomity szczypiornista i trener reprezentacji, osiągnął historyczne sukcesy razem z drużyną narodową, ale obecnie pasjonują go też jednoślady, do czego nawiązuje jubileuszowy prezent. O okrągłej rocznicy nie zapomnieli współpracownicy prezydenta, którzy wręczyli mu spinki do mankietów w kształcie motocykla, a także tort z czekoladą i owocami.

Pracownicy kieleckiego Ratusza nie zapomnieli o jubileuszu Bogdana Wenty, już od samego rana ustawiła się długa kolejka z prezentami. Prezydent otrzymał efektowne spinki do mankietów w kształcie motoru oraz słodki owocowo-czekoladowy tort. Elegancki prezent nie był przypadkowy, ponieważ Bogdan Wenta jest miłośnikiem motorów. Włodarz miasta może też pochwalić się prawdziwym "cacuszkiem" - od kilku lat jeździ motocyklem Triumph Rocket III, z silnikiem o pojemności 2300 centymetrów sześciennych i zawrotną mocą 148 koni mechanicznych.

Prezydent był wyraźnie wzruszony prezentem.

- Ciężko uwierzyć, ale to już 60 lat. Miłe spotkanie z najbliższymi współpracownikami, serdeczne życzenia i piękny podarunek na początek dnia, lecz teraz już skupiamy się na tym co najważniejsze - pracy dla Kielc i kielczan. Bardzo dziękuję za pamięć i życzliwość - napisał Bogdan Wenta.

Redakcja Super Express Kielce również przyłącza się do życzeń!

Jasnowidz Jackowski alarmuje