Piwo za 14 groszy? Awantura w kieleckim supermarkecie!

2021-01-14 12:03 tom
Promocja okazała się mniej atrakcyjna niż zakładali klienci
Autor: manfredrichter/cc0/pixabay Promocja okazała się mniej atrakcyjna niż zakładali klienci

14 groszy - tyle, zgodnie z napisem na etykiecie, miało kosztować promocyjne piwo w jednym z kieleckich sklepów spożywczych. Przy kasie okazało się jednak, że cena za puszkę jest zdecydowanie wyższa: 1,69 zł. Informacja o piwie za 14 groszy wywołała poruszenie u wielu klientów. Szczodra promocja okazała się jednak... drukarskim błędem.

Wielu klientów połakomiło się na wyjątkowo tanie piwo, choć przy kasie spotkało ich rozczarowanie. Kartka z promocyjną ceną w wysokości 14 groszy zawisła w sklepie sieci Biedronka przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego. Okazało się jednak, że nie jest to żaden chwyt marketingowy, lecz zwykła pomyłka. Sprawa została wyjaśniona przez biuro prasowe sieci, komunikat zacytowało "Echo Dnia".

ZOBACZ: Nowy pomnik stanie w Kielcach? Matka Polka Sybiraczka za 100 TYSIĘCY ZŁ!

- Informujemy, że promocja na zakup 12-paku piwa Harnaś obowiązuje w wybranych sklepach sieci Biedronka od 14 do 17 stycznia 2021 roku. Cena promocyjna wynosi 1,69 złotych za sztukę przy zakupie 12 sztuk z kartą Moja Biedronka, natomiast cena regularna produktu to 1,89 zł za puszkę. Błąd na wydrukowanych etykietach cenowych został natychmiast zgłoszony oraz skorygowany - informuje sieć Biedronka.

Wielu klientów musiało obejść się smakiem, choć rzeczywista cena promocyjna wcale nie jest wygórowana.

CZYTAJ: Wilk Bartek szuka... ŻONY! Oto jego wędrówki i podboje!

Atak zimy w Polsce